Horoskop dzienny - 9 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 marca. Przyszłość stojąca pod znakiem zapytania? Nie dla Ciebie. Sprawdź koniecznie, co takiego przyniesie Ci nadchodzący czwartek. Musisz być gotowa/gotowy na wszystko.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś bardzo dużo wydarzy się w Twoim życiu. To sprawi, że będziesz lekko zakręcona/zakręcony, ale na szczęście w pozytywny sposób. Możesz ulegać chaosowi, ale spowoduje to raczej Twój głośny śmiech niż strach, narzekanie czy łzy. Wspólnie ze swoim przyjacielem czy swoją przyjaciółką podejmiecie się jakiegoś wyjątkowo ciekawego zadania.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Jeśli zastanawiasz się nad czymś, co jest związane z Twoimi uczuciami, to nie wahaj się dłużej. Okazja może się już więcej nie powtórzyć, a Ty być może do końca swojego życia będziesz żałować, że się nie odważyłaś/odważyłeś. Ta osoba, która wydaje Ci się bliska, nie poczeka, choć naprawdę świetnie Cię rozumie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nagle zmienisz swoje nastawienie do świata. Masz już dość tego, że nic Ci się nie udaje i tylko liczysz kolejne potknięcia. Chcąc coś zmienić, zaczniesz właśnie od siebie. Dzięki temu postanowisz być bardziej otwarta/otwarty na innych i postarasz się zyskać sympatię jak największej ilości osób, by nikt więcej nie uważał Cię za marudną/marudnego i zgorzkniałą/zgorzkniałego. To dobry wybór i znaczący krok naprzód.

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Wystarczy odrobina energii, której od dawna poszukujesz, by naprawdę zrealizować to, na czym Ci zależy. Przestań się wreszcie usprawiedliwiać i zbierz się do kupy, bo nikt nie zawalczy o te wszystkie rzeczy za Ciebie. Jeśli masz jakieś obawy, to dobrze, powinny Cię jednak motywować, a nie paraliżować.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś uda Ci się dopiąć jakąś ważną kwestię zawodową, o której do tej pory nawet nie myślałaś/myślałeś. Zrobisz to właściwie od niechcenia i sama/sam będziesz zaskoczona/zaskoczony, że w ogóle to się wydarzyło. Twoja kariera ruszy gwałtownie naprzód, choć nie tego się spodziewałaś/spodziewałeś.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie ktoś zdejmie z Twoich barków jakiś przykry obowiązek, dzięki czemu poczujesz niewypowiedzianą ulgę. Postanowisz pomyśleć odrobinę o sobie i swoich potrzebach, choć ostatnio nie miałaś/miałeś na to czasu. Zdołasz się skupić też na naprawdę ważnych zadaniach, które chciałaś zrealizować, ale nie miałaś/miałeś kiedy.

Horoskop dzienny – Waga

Czwartek będzie niezwykle intensywny, dlatego też upłynie Ci nad wyraz szybko. Musisz wziąć pod uwagę to, że niemal nie znajdziesz dla siebie czasu, ale za to doprowadzisz do końca wszelkie niezamknięte projekty zawodowe. W domu wszyscy mogą być na Ciebie źli, że znowu się spóźnisz, ale Ty zachowaj spokój. Wynagrodzisz im to w weekend.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przygotuj się na ostrą awanturę z kimś, kto nie podziela Twojego zdania. Nie zdołasz go zresztą do niego przekonać żadnymi argumentami, więc nawet nie próbuj. Odpuść kłótnię i ignoruj to, co mówi. Kiedyś w końcu się zmęczy i zajmie sobą. Ty też lepiej działaj zamiast przerzucać się na słowa.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czeka Cię zapowiedź rychłego wyjazdu. Niestety, nie będzie to podróż, która napawałaby Cię szczęściem. W związku z nią będziesz musiała/musiał zmienić plany, które skrzętnie układałaś/układałeś przez ostatni czas. Nie wściekaj się jednak zbyt mocno, bo to nic, na co mogłabyś/mógłbyś mieć wpływ.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś przeanalizujesz sporo spraw w swoim życiu i ostatecznie uznasz, że masz duże szczęście, że znalazłaś/znalazłeś się w tym miejscu, w którym obecnie jesteś. To doda Ci skrzydeł i pozwoli Ci zacząć myśleć o kolejnych krokach, prowadzących Cię w przyszłość. Realizuj się w tym, co sprawia Ci radość – o to przecież chodzi!

Horoskop dzienny – Wodnik

Nagle okaże się, że ktoś Cię docenił, choć wcale się tego nie spodziewałaś/spodziewałeś. Nagroda, którą otrzymasz, wyda Ci się niezasłużona. Może Ci być z tym dziwnie, a nawet dość niewygodnie. Postaraj się jednak nie pokazywać tego po sobie, bo inni mogą się zainteresować tą sytuacją.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś dopisze Ci szczęście. W końcu poczujesz się, jakby coś Ci się trafiło. Możesz wziąć udział w jakiejś grze losowej, bo bardzo możliwe, że przyniesie Ci to wygraną. Nie wahaj się ani chwili – czwartek to Twój dzień.

Więcej o: