Podejrzana i zatrzymana. Co zrobiła?

Ta historia jest bardzo dziwna, nieco szokująca i maksymalnie pokręcona. A przewija się we wszystkich chyba amerykańskich mediach. Główną bohaterką jest widoczna na zdjęciu powyżej Oneal Ron Morris. Teoretycznie (i praktycznie) mężczyzna, przedstawia się i żyje jako kobieta.

Otóż Oneal przez ponad rok udawała chirurga plastycznego. Nigdy nie widzieliśmy chirurga z TAKĄ pupą, ale widocznie nie wszyscy są tak podejrzliwi. Niestety, kobiecie udało się nabrać przynajmniej jedną osobę.

Ofiarą "doktor Morris" padła kobieta, która zdecydowała się na pracę w klubie nocnym i chciała tanio zaokrąglić sobie kształty. Oszust/oszustka za 700 dolarów wstrzyknęła jej w pośladki mieszaninę cementu, kleju do opon i oleju - tę samą, którą wcześniej zaaplikowała sama sobie.

Niedługo później kobieta zgłosiła się do szpitala - z powodu fatalnego samopoczucia i bólu w dolnej części ciała. Lekarze, ci prawdziwi, zgłosili sprawę Departamentowi Zdrowia, a urzędnicy powiadomili policję. Oneal została zatrzymana pod zarzutem praktykowania medycyny bez licencji i spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Ofiara oszustki dochodzi do zdrowia. Na razie nie pracuje.

Zrezygnował ze szkoły, zgarnął 8,72 miliona dolarów [FOTO] >>

Dwa kółka, trzy ząbki. Poznaj tajemnice złodziejskiego szyfru [FOTO] >>

Więcej o: