Miss South Carolina zmienia zdanie na temat map

Miss Teen South Carolina dostała drugą szansę. Tym razem ulubienicę milionów internautów interesujących się geografią zapytano o mapy w telewizji NBC. Dziewczyna poradziła sobie całkiem dobrze i w dodatku nie padło ani jedno zdanie o "budowaniu przyszłości dla naszych dzieci". Jesteśmy zachwyceni!

Osiemnastolenia  Miss Teen South Carolina  wystąpiła wczoraj w programie "Today". - Dlaczego 20 proc. Amerykanów nie potrafi zlokalizować swojego kraju na mapie świata? - zapytała prowadząca. Spodziewaliście się tego? Bo my tak.

- Cieszę się, że mogę ponownie odpowiedzieć na to pytanie - zapewniła Caitlin i uśmiechnęła się olśniewająco. - Więc, generalnie, wszyscy moi znajomi wiedzą dokładnie, gdzie leżą Stany Zjednoczone. Nie znam nikogo, kto by tego nie wiedział. Jeżeli statystyki są prawdziwe, to zdecydowanie powinniśmy kłaść większy nacisk na naukę geografii w szkołach, żeby ludzie nauczyli się czytać mapy - powiedziała gładko.

Upton wyjaśniła, że w trakcie finału wyborów Miss Nastolatek USA "wszystko stało się nagle". - To mnie po prostu przerosło, tak naprawdę z samego pytania usłyszałam może dwa słowa i nic nie zrozumiałam. Zrobiłam błąd, ale wszyscy je popełniamy. Jesteśmy tylko ludźmi - dodała. To naprawdę miła dziewczyna. W dodatku została czwartą wicemiss nastolatek USA! Od dzisiaj lubimy ją jeszcze bardziej.

Więcej o: