Roman Giertych da Ci 10 tys. zł, jeśli...

... wskażesz różnice programowe między PO a PiS-em. Propozycja niezwykle kusząca. Zachęcamy więc wszystkich - szukajcie różnic i zgłaszajcie się do Giertycha po swoją nagrodę!  

- Do dzisiaj nikt, proszę państwa, się nie zgłosił na mój apel. Powtórzę go: 10 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże różnice programowe pomiędzy Polatformą a PiS-em - powiedział Romam Giertych na konferencji prasowej.

Oczywiście, mamy świadomość, że propozycja Giertycha nie wynika z jego hojności, czy też poczucia humoru. Lider LPR wierzy bowiem, że nikt nagrody nie zgarnie.

- Nie ma żadnych różnic - mówił Giertych. - Równie dobrze Jarosław Kaczyński mógłby być w Platformie Obywatelskiej a Donald Tusk w PiS-sie. Oczywiście nie mogą być w jednej partii bo się nienawidzą - kwituje były wiceminister.

Drodzy Internauci apelujemy: szukajcie! Obietnica była złożona  publicznie , więc jest to gwarancja, że Roman Giertych się nie wycofa. Jesteśmy też ciekawi, czy jest to nagroda dla pierwszej osoby, która się zgłosi z listą różnic, czy dla każdej, która je wskaże.

Poniżej pomoc - linki do stron, na których znaleźć można programy obu partii:

Program PiS

Program PO

Dla ułatwienia: tutaj znajdziesz adres i telefon biura poselskiego Romana Giertycha - przyda się podczas odbierania nagrody!

Więcej o: