Chomiki na Viagrze dosta造 AntyNobla

Wydobywanie aromatu waniliowego z krowich plack闚, wp造w Viagry na chomiki podr騜uj帷e samolotami i efekty uboczne po造kania mieczy - to tylko niekt鏎e zagadnienia, kt鏎ymi zajmowali si tegoroczni laureaci AntyNobla.   

Wczoraj wieczorem na Harwardzie odbyła się bardzo mało uroczysta gala wręczenia nagród. AntyNoble przyznaje magazyn "Annals of Improbable Research" za "odkrycia, które sprawiają, że ludzie najpierw się śmieją, a dopiero później myślą ".

W tym roku wyróżniono m.in. brytyjsko-amerykański duet badający choroby zawodowe połykaczy mieczy oraz hiszpański zespół, który wreszcie znalazł odpowiedź na nurtujące ludzkość od lat pytanie: "Czy szczury rozróżniają języki holenderski i japoński puszczone od tyłu?". - Wynik badań był dla nas wielkim zaskoczeniem. To była ostatnia rzecz jakiej się spodziewaliśmy - mówiła Nuria Sebastian-Galles przyjmując statuetkę .

Najbardziej prestiżowego Pokojowego AntyNobla przyznano laboratorium Amerykańskich Sił Powietrznych, które badało możliwości stworzenia "gej-bomby": nowoczesnej broni chemicznej zmieniającej żołnierzy przeciwnika w ... gejów.

AntyNoble przyznano już po raz 17. W ostatnich latach zwyciężyli m.in. twórcy różowego, plastikowego flaminga i budzika, który ucieka po zadzwonieniu. Nagrodę otrzymał również naukowiec, który opisał pierwszy znany przypadek homoseksualnej nekrofilii wśród kaczek . I tym optymistycznym akcentem...

Wi璚ej o: