Muzeum "Elvis Żyje" reaktywowane!

Pialiśmy niedawno, że właściciel słynnego muzeum wyprzedaje pamiątki po Królu na eBay. Okazało się, że wszystkie eksponaty kupił niejaki Andy Key - fan Elvisa, który zamierza reaktywować muzeum "Elvis Żyje"! 

Kamień spadł nam z serca. Nadal każdy turysta w Stanach Zjednoczonych będzie mógł zapoznać się z dowodami , które podważają śmierć Presleya .

Key zapłacił za kolekcję pamiątek po Królu 8 tysięcy dolarów. Teraz planuje reaktywować muzeum w Tupelo - miejscowości, w której urodził się Król. Key zapewnia, że Elvis zawsze będzie mile widziany w swoich rodzinnych stronach, np. gdyby chciał przyjść na otwarcie...

Bill Beeny, dotychczasowy właściciel muzeum, jest szczęśliwy, że Andy Key będzie kontynuował jego pracę.

W nowym muzeum będzie można zobaczyć m.in.: zdjęcia, książki, repliki: słynnego Cadillaca, którym jeździł Elvis, jego urny i nagrobka. No i oczywiście każdy zwiedzający zapozna się z dowodami na to, że Elvis żyje. Jakie to dowody? Na przykład taśma z zapisem głosu Presley'a nagranego na automatyczną sekretarkę sześć lat po jego śmierci oraz dokumenty, z których wynika, że Elvis utrzymywał kontakty z agentami FBI.

Znalazłeś w sieci coś fajnego na Deser? Napisz do nas!

Więcej o: