Sarko i Carla Bruni parą?

Francja aż huczy od plotek na temat romansu prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego. Francuskie media spekulują: nowa miłość Sarko to piosenkarka i była modelka Carla Bruni!

Romans?

Nicolas Sarkozy i Carla Bruni zostali sfotografowani w podparyskim Disneylandzie.  Według tygodnika "L'Express", który na swojej stronie internetowej zamieścił zdjęcie pary, oboje "wydawali się bardzo zadowoleni" z obecności fotorepotrerów.

Pałac Elizejski odmawia komentarza w tej sprawie.

Carla Buni zostanie Pierwszą Damą Francji?

Tego jeszcze nie wiadomo. Jesteśmy jednak przekonani, że Francuzi nie mieliby nic przeciwko...

40-letnia Carla Bruni urodziła się w Turynie, na północy Włoch. ale dorastała we Francji. Pod koniec lat 90. porzuciła świat mody i zajęła się piosenką. Jej ostatni album nosi tytuł "No Promises" ("Żadnych obietnic"). Znana z podbojów miłosnych, spotykała się m.in. z muzykami Erikiem Claptonem i Mickiem Jaggerem, amerykańskim miliarderem Donaldem Trumpem oraz aktorami Kevinem Costnerem i Vincentem Perezem.

Kancelaria prezydencka 18 października poinformowała, że 52-letni Sarkozy i jego żona Cecilia rozwiedli się za obopólną zgodą po 11 latach małżeństwa. W ten sposób położono kres wielotygodniowym spekulacjom i domysłom na temat małżeńskiego kryzysu państwa Sarkozych. Oni sami stali się pierwszą parą prezydencką w historii Francji, która wzięłą rozwód podczas pełnienia urzędu przez prezydenta.

Sarko i Carla w Disneylandzie:

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: