W portalu Nasza Klasa Ziobro... jest kobietą!

Zbigniew Ziober, lat 32, kobieta, o sobie: "Jestem wściekle atakowany przez media..." - taki profil pojawił się na portalu Nasza Klasa. Jest też zdjęcie. Ziober do złudzenia przypomina b. ministra Zbigniewa Ziobrę!  

- Internauci szukają wciąż nowych sposobów, by żartować z polityków - zauważyła "Rzeczpospolita" i przeczesała portale społecznościowe w poszukiwaniu fałszywych profili polityków. Efekty? Tylko na Naszej Klasie jest ośmiu Zbigniewów Ziobrów , trzynastu Andrzejów Lepperów i siedemnastu Romanów Giertychów. Wszyscy nieprawdziwi.

Według Naszej Klasy Ziobro to kobieta, absolwentka "Wyższej Szkoły Lansu i Baunsu w Krakowie" (kierunek Lans w TV) i licealna koleżanka braci Kaczyńskich. - Chciano mnie zakneblować, ale nic z tego, moi prokuratorzy są mi wierni - żali się fałszywy Zbigniew, który wśród "znajomych" ma Babcię Stasię z Sadyby.

Prawdziwy Ziobro o istnieniu sobowtórów dowiedział się od dziennikarzy "Rzeczpospolitej". - Nie śledzę w internecie informacji na mój temat i nie chcę tego komentować - powiedział. Bardziej rozmowny był Andrzej Lepper. - W internecie czytam różne rzeczy na swój temat. Jak się młodzież przy tym dobrze bawi, to najważniejsze - stwierdził w rozmowie z "Rz". I tak trzymać panie Andrzeju! Bawimy się świetnie.

Uwaga: Masz ciekawe pomysły na Deser? CHCESZ U NAS PRACOWAĆ? Zgłoś się!

Więcej o: