Miss Francji ukarana za pozowanie do "pikantnych" zdjęć

Miss Francji 2008 została wykluczona z udziału we wszystkich, przyszłorocznych konkursach piękności, z powodu udziału w sesji zdjęciowej dla popularnego tabloidu. Zamieszczone w nim zdjęcia uznano za zbyt śmiałe i nie licujące z powagą piastowanej przez nią funkcji.  

22-letniej Valerie Begue zabraknie podczas zbliżających się konkursów Miss Świata i Miss Uniwersum. Decyzję taką podjęli organizatorzy konkursu Miss Francja, który odbył się 8 grudnia. Begue, która zdobyła tytuł, reprezentowała departament zamorski Francji, Reunion.

Mimo nałożonej kary, Begue nie zostanie pozbawiona tytułu miss. - Taką decyzję podjeliśmy z organizatorami. Jest ona satysfakcjonująca dla każdej ze stron - powiedziała na specjalnie zwołanej konferencji prasowej sama zainteresowana.

Wśród zdjęć opublikowanych w piśmie "Entrevue", największe kontrowersje wzbudziły dwa. Na jednym z nich, Begue ubrana w stój bikini, leży na krzyżu pływającym po basenie. Fotografię uznano za obrażającą uczucia religijne. Drugie zdjęcie przedstawia modelkę zlizującą z kamienia zagęszczone mleko

ZOBACZ kontrowersyjne zdjęcia Miss Francji!

Więcej o: