Przeciwnicy Obamy czytają "Dziennik"? Podstępny atak na polityka

Starcie gigantów: oszczercy kontra zwolennicy Baracka Obamy. Kolejny raz udowadniamy, że warto czasem czytać nie tylko między wierszami, ale i pierwsze litery kolejnych wierszy. Wychodzą wtedy na jaw informacje, o których nie śniło się filozofom...   

Pamiętacie sprawę komunikatu "Wała Tomaszowi Lisowi " zaszyfrowanego w artykule "Dziennika"? Napis układał się z pierwszych liter kolejnych wersów wydrukowanego tekstu. I oto na stronie wykop.pl mamy podobny przykład ukrytej informacji. Ktoś niechlubnie wziął przykład z "Dziennika"...

Na pierwszy rzut oka: niewinny i nudny tekst - hasło w Wikipedii. Czytamy, czytamy i... coś jest nie tak. Oczom nie wierzymy! Czujność nas nie zawiodła. "Barack did WTC"! Barack Obama stoi za zamachami z 11 września!

Przypadek? A może spisek sztabu Hillary? Kto za tym stoi? Czy to efekt brudnej kampanii prezydenckiej, podstępny atak hakerski na Wikipedię, czy tylko głupi żart internauty? Kto rzuca takie oskarżenia na kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Czekamy na rozwiązanie zagadki.

Na szczęście na prawdziwej stronie Wikipedii nie znaleźliśmy podobnych zakamuflowanych obelg . A Barack Obama ma swoich stałych zwolenników, którzy dają odpór podstępnym oszczercom.

Barack Obama prawie jak Rocky, czyli Barocky:

Oto stary przebój wiernej wielbicielki Obamy:

Więcej o: