Taksówkarz swata pasażerów, zaaranżował już ponad 70 randek

Ahmed Ibrahim, taksówkarz z Nowego Jorku, od kilku lat pomaga samotnym pasażerom znaleźć idealnych partnerów. Mężczyzna zaaranżował już ponad 70 randek i wyswatał 19 szczęśliwych par.   

- Zorganizowałem bardzo wiele randek - powiedział Ahmed. - I nie dostałem ani jednej skargi - dodaje. Z ponad 100 swatanych osób 34 pozostają w szczęśliwych związkach już ponad rok.

Jak nowojorski taksówkarz rozpoznaje samotnych? Ibrahim słucha rozmów prowadzonych na tylnym siedzeniu taksówki, często sam zagaduje klientów. Jeśli orientuje się, że dana osoba ma problem ze znalezieniem partnera, oferuje usługi swata. Podaje pasażerowi swój numer telefonu i adres e-mail, klient zostawia taksówkarzowi swoje dane kontaktowe. Następnie Ibrahim łączy samotnych w pary, podaje namiary do pasujących osób.

Jednym z klientów Ahmeda był Martin Karamon. Mężczyzna znalazł dziewczynę dzięki taksówkarzowi. Para rozstała się po sześciu miesiącach, jednak Martin pozostaje w stałym kontakcie z Ahmedem. - Muszę znów wsiąść do jego taksówki, bo właśnie zerwałem z dziewczyną - powiedział.

Dzięki Ibrahimowi mieszkańcy Nowego Jorku będą mogli znaleźć towarzysza na zbliżający się walentynkowy wieczór. 14 lutego mężczyzna planuje udekorować swoją taksówkę czerwonymi sercami i różami. Tego dnia z pewnością nie będzie narzekał na brak klientów...

Więcej o: