Paulina Hojarska wystąpi w wyborach Miss Polski

Wśród 14 kandydatek do tytułu Miss Polski Ziemi Kociewskiej jest 18-letnia Paulina Hojarska. Córka byłej posłanki Samoobrony, Danuty. - Paulina nie jest bez szans - pisze serwis NaszeMiasto.pl, dodając, że mierząca 167 cm dziewczyna ma wymiary 82-66-81.  

- Wiadomość o starcie w konkursie córki Danuty Hojarskiej na pewno sprawi, że wybory zyskają medialnie. Dla mnie jednak ważne jest, co dana dziewczyna sobą prezentuje. Czy jest inteligentna, zgrabna, umie się poruszać - mówi Henryk Czoska, dyrektor regionalnego Biura Miss Polski.

Propozycję występu w Miss Polski Paulina Hojarska dostała od redaktora jednej z gazet. Wczoraj dziewczyna po raz pierwszy pojawiła się w Tczewie na próbie. - Córka jest odważniejsza ode mnie i bardzo przekonująca. Przyjadę na wybory i będą ją wspierać - obiecuje mama, Danuta. Oto zdjęcie Pauliny z Naszej-Klasy:

Paulina podkreśla, że "trudno było jej się zdecydować na występ w konkursie". - Głównie ze względu na naukę - wyjaśnia w rozmowie z NaszymMiastem.pl . - Wyborów się nie obawiam, bo niczego po tej imprezie nie oczekuję . Dla mnie będzie to po prostu wspaniała zabawa - dodaje.

KONKURS NA NAJFAJNIEJSZĄ NADESŁANĄ WIADOMOŚĆ MIESIĄCA! Znalazłeś w sieci coś fajnego? Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Masz śmieszne zdjęcia? NAPISZ!

Więcej o: