Paulina Hojarska zostanie Miss?

Dzisiaj konkurs Miss Polski Ziemi Kociewskiej. Czy wygra Paulina Hojarska? - Moja córka traktuje to jak zabawę - mówi Deserowi mama i dodaje, że na wyborach pojawi się Szymon Majewski. - Znajdę go w ciemnym rogu, niech się boi! - ostrzega Danuta Hojarska

Szymon Majewski został zaproszony do Tczewa jako "gość specjalny". Jego słynny konflikt z Danutą Hojarską zahaczył nawet o sąd. - Oszpecił mnie i zrobił głupią babą - mówiła Hojarska, gdy informowała o pozwie przeciwko satyrykowi. Czy w Tczewie, na oczach Pauliny Hojarskiej dojdzie do konfrontacji?

- Będzie konfrontacja! Podejdę do Majewskiego, znajdę go w najciemniejszym rogu. Niech się mnie boi, niech wzywa ochronę. Niech wreszcie zobaczy, jak naprawdę wyglądam! - grzmi b. posłanka Samoobrony. - Oczywiście żartuję, ale Szymon Majewski powinien mi oddawać połowę pieniędzy. W końcu zarabia na mnie - dodaje w rozmowie z Deserem.

Co wydarzy się w Tczewie? Czy Paulina Hojarska zostanie Miss. - Niech spróbuje swoich sił. Czemu, nie? Młoda jest! - kończy b. posłanka.

Więcej o: