Striptiz w programie dla dzieci?!!

"Striptiz prezentera programu dla dzieci!" - grzmiał brytyjski dziennik "The Sun". O co chodzi? Prezenter popularnego show dla dzieci w brytyjskiej stacji GMTV pojawił się na antenie nago. Odgrywał scenę z bajki "Nowe szaty króla"...  

Jamie Rickers prowadzi program dla dzieci "Toonattik" . W niedzielę rano rodzice oglądający telewizję z dziećmi przy śniadaniu musieli krztusić się ze zdumienia. Na ekranie pojawił się... nagi prezenter!

Mężczyzna zakrywał przed kamerą wstydliwe miejsca kawałkiem tektury . Jednak tektura osłoniła Jamie'ego tylko z przodu. Od tyłu nic nie zasłaniało prezentera przed oczami dzieci obecnych w studiu. Młoda widownia natychmiast zareagowała na niecodzienny widok.

Zazwyczaj osoby występujące w programach przeznaczonych dla publiczności w tym wieku ubrane są w specjalne stroje w cielistym kolorze, jeśli scenariusz wymaga tego, by wystąpiły bez stroju. Jamie Rickers miał na sobie jedynie majtki tego typu.

Anna Williamson współprowadząca program była tak zaskoczona wejściem aktora, że zakryła twarz. - To było bardzo niestosowne zachowanie w programie dla małych dzieci - mówi Maddy Klein, mama dwójki dzieci. - On był prawie cały nagi. Widać było nawet jego owłosioną klatkę piersiową - dodaje zdumiona kobieta.

Więcej o: