Skandal wokół ślubu ex-żony Nicolasa Sarkozy

Najgorzej skrywany sekret Francji ujawniony. Cecilia Ciganer-Albeniz, bardziej znana jako Cecilia Sarkozy, wychodzi za mąż. Wczoraj w internecie była dostępna lista prezentów dla młodej pary.  

Jak informuje dzisiejszy dziennik "The Independent", Cecilia Ciganer-Albeniz poślubi Richarda Attiasa w niedzielę wielkanocną w Nowym Jorku. Wybranek byłej żony prezydenta Francji jest znanym w świecie reklamy doradcą medialnym i biznesmenem. Dla tego właśnie mężczyzny Cecilia zostawiła Nicoalasa Sarkozy'ego w 2005 roku.

Informacje o ceremonii były trzymane w ścisłej tajemnicy. Ale oczywiście takiego wydarzenia nie sposób było ukryć. Najpierw sekret zdradził w zeszłym tygodniu dom mody Versace . Przyszła pani Attias natychmiast zrezygnowała z jego usług. Stroje ślubne dla pary młodej zaprojektuje kto inny.

Versace ujawnił datę i miejsce ślubu, a przede wszystkim fakt, że w ogóle się odbędzie. Cały plan utrzymania tajemnicy zawalił się ostatecznie wczoraj, kiedy na stronie internetowej Au Bon Marche, należącej do Louis Vuitton-Moet-Hennessy (najdroższego i największego producenta dóbr luksusowych) dostępna była lista prezentów ślubnych dla przyszłych państwa Attias. Dosłownie każdy mógł okazać swoją sympatię parze młodej i podarować upominek. Trzeba przyznać, że lista była dosyć skromna. Najdroższy prezent kosztował jedynie 402 euro.

W wywiadzie opublikowanym w styczniu Cecilia wyznała, że Richard Attias jest jedynym mężczyzną, którego naprawdę kochała.

Więcej o: