Mężczyzna w ciąży u Oprah: "To cud!"

Thomas Beatie, znany również jako "Mężczyzna w ciąży", był gościem w talk-show Oprah Winfrey. Prowadząca przygotowała same atrakcje, m.in. USG na żywo... Chcecie wiedzieć, co było dalej?  

34-letni brodaty transseksualista wystąpił w programie, bo "chciał udowodnić, że naprawdę jest w szóstym miesiącu ciąży". I rzeczywiście udowodnił. W talk-show pokazano go, gdy badany ultrasonografem , z dumą wpatruje się w obraz na monitorze. Państwo Beatie będą mieli córeczkę. Dziewczynka powinna urodzić się w lipcu.

Jak Thomas znosi ciążę? - Jestem wiecznie zmęczony i głodny . Ciągle mam ochotę na soję. Zjadam tony soi - opowiada. Dla Beatiego problemem są też ubrania. - Nie mogę znaleźć odpowiednich ciuchów. Chyba nikt jeszcze takich nie wymyślił - żali się u Oprah.

Thomas Beatie urodził się jako kobieta i wystąpił nawet w konkursie Miss Teen Hawaii. Później przeszedł operację zmiany płci i zachowując część żeńskich organów, legalnie stał się mężczyzną. Od kilku lat Thomas jest żonaty.

- Nancy nie może mieć dzieci. Tylko dlatego zdecydowaliśmy się na taki krok - wyjaśnia. Jakiś czas temu Beatie przestał przyjmować testosteron, później dzięki sztucznemu zapłodnieniu zaszedł w ciążę. - Jestem człowiekiem i mam prawo mieć biologiczne dzieci - podkreśla.

Więcej o: