Chloe Marshall: pierwsza puszysta w finale Miss Anglii

17-letnią Chloe Marshall pokochała cała Wielka Brytania. Dziewczyna, która nosi ubrania rozmiar 16, dostała się do finału wyborów Miss Anglii!  

- Zostałam modelką, bo chciałam dodać pewności siebie innym puszystym dziewczynom - opowiada Chloe. 17-latka bez trudu pokonała siedem szczupłych dziewcząt i zdobyła tytuł Miss Surrey . Teraz czeka ją finał konkursu Miss Anglii.

- To bardzo ekscytujące. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa! Kiedy się dowiedziałam, zaczęłam płakać, nie mogłam wydusić z siebie słowa. Marzyłam o dostaniu się do finałów. Chcę przełamać stereotyp, że miss musi być chuda i wysoka - opowiada nastolatka.

Marshall wyjaśnia, że wszystkie inne zawodniczki, chociaż ładne, są takie same - blondwłose i szczupłe. - Chcę udowodnić tysiącom dziewczyn, że piękno nie oznacza rozmiaru zero - powtarza.

Chloe ma 175 cm wzrostu, biust w rozmiarze 38DD i kontrakt z agencją Models Plus. - Chloe jest niezwykła i jesteśmy pewni, że zainteresują się nią projektanci, którzy chcą pokazywać prawdziwe piękno - mówi Stevie Walters z Models Plus.

Więcej o: