Bush znalazł męża dla córki!

Czyżby szykowała się miłość na szczytach władzy? Na szczycie NATO George W. Bush złożył premierowi Bułgarii intrygującą propozycję...

Odbywający się w Bukareszcie szczyt NATO nie przestaje budzić emocji. Jak podały bułgarskie media, szczyt przyniósł nie tylko poważne rozmowy polityczne. Prezydent USA George Bush znalazł... męża dla córki! Jedna z jego dwóch córek, Jenna, jest już zaręczona. Natomiast Barbara nie ma jeszcze narzeczonego. Szczęśliwcem, którego najpotężniejszy człowiek świata widziałby w roli swojego zięcia jest premier Bułgarii, Sergiej Staniszew.

- Jak na Pana patrzę, myślę, że nadaje się Pan dla mojej córki - miał powiedzieć Bush do Staniszewa podczas jednej z przerw w obradach.

Zaskoczony szef bułgarskiego rządu podobno zapytał o wiek córki prezydenta. Sam ma 42 lata i jest kawalerem. Dobre wrażenie w Białym Domu zrobił w zeszłym roku, gdy oczyścił swój rząd z ministrów oskarżonych o korupcję. Bush nazwał go wtedy "Mr Clean".

Całej sprawie pikanterii dodaje fakt, że premier Bułgarii już w czerwcu poleci do stolicy USA na spotkanie z prezydentem Bushem. Może nie będzie to jedyne spotkanie, do jakiego dojdzie...

Więcej o: