Milioner cierpi na nadmiar szczęścia!

To się nazywa klęska urodzaju! Mike Ashley, jeden z najbogatszych biznesmenów w Wielkiej Brytanii powiększył swój majątek dzięki... ogromnemu szczęściu! Właściciel Newcastle United powinien częściej grać w kasynie...    

Mike Ashley pojawił się ostatnio w swoim ulubionym kasynie na tradycyjny wieczór z hazardem . Ku zaskoczeniu swoim oraz innych gości i pracowników wygrał ponad milion funtów w pierwszym zakładzie!

Szczęśliwym numerem okazało się 17 . Jest to ulubiona liczba bogacza - taki numer nosi koszulka jego klubu, którą nosi na wszystkie mecze swoich piłkarzy.

Tego wieczoru, Ashley dopiero zaczynał się bawić . Na pierwszy zakład wybrał oczywiście swój szczęśliwy numer . Kiedy zobaczył, że ukochana 17-tka uczyniła go jeszcze bardziej bogatym , jedyne co powiedział krupierowi to: - Dziękuję, to chyba będzie już wszystko. Przy aplauzie całego kasyna wyszedł uradowany .

Pieniądze na pewno przydadzą się temu bogatemu miłośnikowi piłki nożnej. Jego firmy ostatnio straciły sporo wartości na giełdzie.

Czy teraz szczęściarz będzie częściej bawić się w hazard ?

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: