Katastrofa o włos, bo pilot... popisywał się przed 13-latkiem

- Pilot wpuścił do kokpitu 13-letniego chłopca i zaczął się przed nim popisywać. Cudem uniknęliśmy zderzenia z inną maszyną - opowiadają pasażerowie. Airbus A320 leciał z Manchesteru do Paryża. Linie Air France zapowiadają śledztwo.   

Co stało się na pokładzie samolotu ? Relacje pasażerów są zgodne. - Jedna ze stewardess wprowadziła do kabiny pilotów mniej więcej 13-letniego Francuza. Chwilę później maszyna gwałtownie skręciła w lewo i zaraz w prawo. Jestem pewien, że pilot pokazywał chłopcu, "jak się lata" - opowiada Shaun Robinson.

Pasażerowie byli przerażeni, a usatysfakcjonowany chłopak wrócił na miejsce. - Wtedy w kokpicie "rozległ się alarm" i pilot poderwał samolot - wynika z opowieści świadków. - Dwie stewardessy, które siedziały przede mną były kompletnie przerażone i kurczowo trzymały się foteli. Czułem się, jak w kolejce górskiej w wesołym miasteczku - kontynuuje Robinson.

Gdy było po wszystkim, pilot poinformował pasażerów, że byli "bardzo blisko" innej maszyny, która również lądowała w Paryżu. - Manewr był konieczny, by uniknąć zderzenia - miał powiedzieć kapitan.

- Było strasznie - komentuje inny pasażer z Manchesteru. Co na to linie Air France? "Traktujemy te doniesienia bardzo poważnie, wszczęliśmy śledztwo w tej sprawie" - ogłoszono w oficjalnym komunikacie. Francuskie linie lotnicze mają ostatnio pecha. Wystarczy przypomnieć słynny już striptiz w kokpicie w wykonaniu francuskiej stewardessy...

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: