Zwariowała? 70-latka chce wykąpać się z rekinami

Emerytowana działaczka organizacji charytatywnych wpadła na świetny pomysł jak zebrać dużo pieniędzy na szczytny cel. Nie będzie to zwykła zbiórka pieniędzy lub aukcja. To byłoby zbyt proste... Jej pomysł to kąpiel z rekinami!  

Brytyjka Etta Colville to energiczna 70-latka, która doczekała się już prawnuków. Całe życie poświęciła jednemu: działalności charytatywnej . Wraz ze swoim mężem przez lata pomagała przede wszystkim dzieciom. Praca z wiekiem stawała się coraz trudniejsza. Pani Colville w 2004 roku zmuszona była udać się na emeryturę po zawale serca jakiego doznała.

Okazuje się, że żwawa staruszka na emeryturze po prostu się nudziła. Ewidentnie odpoczęła już wystarczająco, ponieważ już bierze się do pracy w swoim ukochanym zawodzie. Kreatywności mógłby jej pozazdrościć niejeden młody wolontariusz...

Ostatni pomysł pani Colville na pewno przyciągnie wielu widzów. Starsza pani ma zamiar wykonać efektowny skok do basenu . nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby w basenie nie pływało stado wygłodniałych, krwiożerczych rekinów.

Jak sama mówi, chce w ten sposób też zrobić coś dla siebie. Na emeryturze popadła w depresję z bezczynności.

- Mam 9 wnucząt i dwójkę prawnucząt . W życiu przeżyłam już tak dużo, że kilka rybek nie jest w stanie mnie przestraszyć - mówi odważna prababcia.

Dochód z imprezy, która odbędzie się w dzień 70-tych urodzin Etty pójdzie w całości na konto WRVS, jednej z największych organizacji charytatywnych w Wielkiej Brytanii.

Życzymy pani Colville powodzenia, i mamy nadzieję, że rekiny nie będą głodne...

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: