Astrologowie wywróżą nowego prezydenta USA

Ameryka od dawna żyje już tylko wyborami prezydenckimi. Mamy wiadomość dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w meandrach polityki Wuja Sama: astrologowie przepowiedzą kto zasiądzie w Białym Domu.  

Astrologowie z całego świata , wróżki i prorocy zebrali się w Denver na specjalnej, prezydenckiej konwencji swojej branży. Prawie 1,5 tys. osób przygotowuje się tam do najważniejszego punktu imprezy - przepowiedzenia, kto zostanie następnym prezydentem USA.

Okazuje się, że jest to wyjątkowo trudne - szklana kula i karty tarota nie wystarczą. Na jakiej podstawie astrologowie są w stanie stwierdzić kto zostanie gospodarzem Białego Domu?

Najważniejsza jest dokładna data urodzenia - łącznie z dniem tygodnia i godziną. Dzięki temu można sięgnąć do gwiazd - aby ustalić ich położenie w kluczowych dla danej osoby momentach.

Niestety, ustalenie tak precyzyjnej daty urodzin polityków walczących o prezydenturę nie jest łatwe . Sztab Baracka Obamy podał tą informację, kłopot jest z pozostałymi dwoma kandydatami. Hilary Clinton najwyraźniej nie chce podawać do publicznej wiadomości godziny urodzenia, a w przypadku Johna McCaina dat jest aż za dużo - jego sztabowcy najwyraźniej nie mogą się zdecydować na jedną konkretną.

Wynik przepowiedni poznamy we wtorek. Wśród uczestników konwencji najczęściej typowanym do wygranej politykiem jest republikanin John McCain. Czy ktoś astrologów potraktuje poważnie? Oni sami twierdzą, że tak. Wróżby są w USA coraz bardziej popularne, szczególnie wśród "wyższych sfer"...

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: