Łowca kosmitów nie przekonał sądu

Nikogo nie zaskakuje przestępca próbujący udowodnić przed sądem swoją niepoczytalność. Ten Australijczyk wybrał nieco bardziej oryginalną formę obrony. Według niej, napad za który został zatrzymany, był w istocie "polowaniem na kosmitów". Czy UFO obroni go przed karą?

Sędzia Anthe Philippides stanął przed bardzo trudnym problemem. Początkowo sprawa wydawała się być prosta. Młody mężczyzna próbował okraść taksówkarza. Szczęśliwie, ofierze udało się wyrwać, a napastnik został zatrzymany przez policję.

Co więc jest wyjątkowego w tej historii? Otóż w sądzie okazało się, że mężczyzna próbuje udowodnić przed sądem, że to, co robił było tak naprawdę... polowaniem na ufoludki!.

Łowca kosmitów został zbadany przez lekarzy, którzy orzekli, że jest on na tyle zdrowy, że może być sądzony przez regularny sąd. Czy sąd uwierzy, że aresztant naprawdę chciał się przygotować na przybycie kosmitów napadając na taksówkarza? Wszystko wskazuje na to, że jednak nie.

Czy obrona będzie trzymać się swojej "kosmicznej" linii obrony?

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS!

Więcej o: