Osioł skazany na więzienie?

Bardzo ważne jest, żeby policja napełniała więzienia prawdziwymi, niebezpiecznymi kryminalistami. Szczególnie wtedy, gdy są to... osły. W Meksyku pewien osioł został aresztowany i zamknięty w celi za napaść na dwóch mężczyzn.   

-U nas kryminalistów zamyka się do więzienia . Nie ważne kim są - człowiekiem, czy zwierzęciem - słowami funkcjonariusza policji Sinara Gomeza możnaby właściwie podsumować całą historię. O co poszło?

Nieznany z imienia osioł podpadł dzielnemu stróżowi prawa po tym, jak zaatakował i pogryzł dwóch mężczyzn pracujących na farmie. Policjant musiał wezwać posiłki , aby poradzić sobie ze zwierzęciem. Gdy podenerwowany osioł został opanowany, przewieziono go do miejscowego aresztu. Tam, zamknięty został w jeden z cel, które zazwyczaj zajmowane są przez pijanych mężczyzn .

Niby wszystko się zgadza, tylko pojawia się jedno pytanie - skąd osioł miał wiedzieć, że grozi mu więzienie za napaść na mężczyzn? Mam nadzieje, że znajdzie się dobry adwokat gotów bronić biednego zwierzęcia.

Być może trzeba będzie przeprowadzić specjalne kursy w celu podniesienia świadomości prawnej wśród zwierząt?

TUTAJ czytaj inne świetne historie o niesamowitych zwierzętach !

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: