Joanna Mucha wzgardziła zalotami Sarkozyego

DESEROWY PRZEGLĄD PRASY. Sarkozy nie jest w jej typie - ujawnia dzisiaj ''Super Express''. Piękna posłanka, którą prezydent Francji pożerał wzrokiem w czasie wizyty w polskim sejmie, ma za nic jego umizgi.  

Jego urokowi uległa Cecilia , nie mogła mu się oprzeć Carla . Joanna pogardziła! - Od zachwytów przywódcy europejskiego mocarstwa woli czas, który spędza z własnym mężem - donosi gazeta.

Andrzej Mucha jest dla posłanki ideałem mężczyzny. Przewyższa prezydenta Francji pod każdym względem, a na pewno... wzrostem . Niewysoki Nicolas Sarkozy znany jest nawet z tuszowania tego mankamentu butami na obcasach . Idealny mężczyzna Joanny Muchy takich nie potrzebuje.

Pani posłanka zapewnia, że mąż nie ma jakichkolwiek powodów do zazdrości . - Nie czuje się zazdrosny o kontakty z innymi politykami. Po pierwsze ufa mi , a po drugie ja nie daję mu powodów do bycia zazdrosnym - wyjaśnia gazecie Joanna Mucha . Jak widać, polskie kobiety nie tylko są piękne, ale i wierne!

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: