Koszulka zagrożeniem dla samolotu?

Dopiero co pisaliśmy o chłopcu, który bez biletu dostał się na samolot, a już mamy dla Was historię o nieco nadpobudliwej ochronie lotniska. Młody człowiek nie został wpuszczony na samolot, bo miał koszulkę z Transformersem!  

Piąty terminal na londyńskim lotnisku Heathrow nie schodzi z pierwszych stron gazet. Zazwyczaj media donoszą o problemach z bagażami i punktualnymi odlotami samolotów. Okazuje się, że o ile w tych obszarach terminal wciąż pozostawia wiele do życzenia, to jeśli chodzi o ochronę, jest doskonale . Można by powiedzieć nawet, że zbyt doskonale .

Pewien młody człowiek został zatrzymany przez ochroniarzy, jak się okazało przez jego koszulkę. Widniał na niej jeden ze znanych Transformersów. Sam robot jeszcze nie stanowił zagrożenia . Co w takim razie zaalarmowało strażników? Otóż, problemem była broń trzymana przez wielką maszynę . Podróżnik został poinformowany, że jeśli nie zdejmie koszulki, zostanie aresztowany.

- Próbowałem się kłócić , ale powiedzieli mi od razu, że to nie ma sensu. Nie mogłem zmienić przepisów, więc przebrałem się - powiedział pechowy miłośnik popularnej kreskówki i filmu.

Rozumiemy, że w sprawach tak poważnych jak bezpieczeństwo pasażerów nie można dopuszczać żadnych wyjątków. Nawet jeśli niebezpieczny przedmiot jest po prostu nadrukowany na kawałku materiału .

TUTAJ przeczytaj więcej świetnych historii o robotach!

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: