Miś Knut kibicuje Polakom!

Deserowy Przegląd Prasy. Miś Knut nie jest już małym słodkim misiem, ale wielkim, brudnym niedźwiedziem. Ma jednak inną dużą zaletę: kibicuje Polskiej reprezentacji w piłkę nożną. Sprawę ujawnił "Fakt".  

- W berlińskim zoo nad wybiegiem ulubionego misia Niemców zawisła biało-czerwona flaga z napisem "Kibicuję Polakom" - donosi "F". Niespodziewana deklaracja Knuta zdumiała Niemców. To był cios w plecy! - Ludzie w Berlinie zdębieli. Oburzenie Niemców łatwo zrozumieć. Knut to dla nich prawie symbol narodowy - wyjaśnia z niemałą satysfakcją polska gazeta.

Kto powiesił polską flagę nad wybiegiem niedźwiedzia? - To prowokacja . To nasi rodacy postanowili zakpić z pewnych siebie Niemców - twierdzi "F". Czy wśród "rodaków" był reporter "Faktu"? Tego się nigdy nie dowiemy...

Więcej zdjęć Knuta z flagą w dzisiejszym "Fakcie". 

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: