Pies tak wielki, że go widać z kosmosu

Borys jest naprawdę dużym pieskiem. Prawie 90 kg żywej wagi robi wrażenie. Dzięki swoim rozmiarom i programowi Google Earth ogromny bull mastiff jest widoczny nawet z kosmosu!  

Właściciele Borysa byli zdumieni, kiedy udało im się wytropić pupila przez program Google Earth - napisał dzisiaj brytyjski ''Daily Mirror''. Ta brązowa plama na trawniku przed hotelem należącym do rodziny w Bournemouth w Wielkiej Brytanii - to właśnie Borys! Wylegiwał się w swoim ulubionym nasłonecznionym miejscu.

24-letni Fran Milner , syn właścicieli hotelu stwierdził wtedy, że nie zdawał sobie sprawy z ogromnych rozmiarów psa. - Mój krewny postanowił pewnego dnia obejrzeć sobie hotel na zdjęciach satelitarnych. Zrobił zbliżenie i zobaczył... wielką, brązową kropę na trawniku przed wejściem - opowiada Fran. - To był Borys. Leżał w swoim ulubionym miejscu - dodaje.

Psy rasy bull mastiff ważą zazwyczaj ok. 60 kg. Borys przekracza normę o 30 kg dzięki obfitym, angielskim śniadaniom , które udaje mu się codziennie wyżebrać od gości hotelowych. Oby tylko nie zaczął przez to wyglądać, jak inne nadmiernie utuczone zwierzaki .

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: