Przed meczem ostatniej szansy nie ustają trochę już męczące dyskusje o kontrowersyjnej decyzji sędziego
w meczu Polski i Austrii. Zupełnie niespodziewanie, intrygujące wyjaśnienie wątpliwego karnego zaproponował ambasador Chorwacji w Polsce.
- Ten pan pochodzi z wyspy, na której dosyć dużo używa się alkoholu . Być może to jest powód takiej decyzji sędziego - powiedział ambasador. Czy pan Koharovic wie coś, o czym my nie wiemy ?
- To, co zdarzyło się w ostatniej minucie było niesamowite. Dla wszystkich to była niespodzianka. Spalony przy polskim golu jest wątpliwy, ale w drugiej sytuacji nie ma żadnych wątpliwości - dodał Nebojsa Koharovic.
Pan ambasador bardzo pochlebnie wypowiedział się też o polskich piłkarzach , twierdząc, że nie brakuje im umiejętności, lecz odrobiny szczęścia. A jak przeczuwa wynik dzisiejszego meczu? 2:0 dla nas!
- Zawsze wygrywacie w meczach o honor - pan Koharovic z uśmiechem życzył nam na koniec powodzenia.
Dziękujemy!
Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.
Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !