Nowa moda: suknie ślubne z papieru toaletowego

W Nowym Yorku zaprezentowano na konkursie 6 wspaniałych sukni ślubnych, wykonanych z... papieru toaletowego.    

Stroje można było obejrzeć w muzeum osobliwości Ripley's Believe It or Not! przy Times Square. Główna nagroda w konkursie wynosiła aż 1000 dolarów . To dość dużo w porównaniu z ceną tworzywa, z jakiego wykonano stroje. Niesamowite suknie - wideo .

Sędziowie po długich obradach wybrali zwycięzcę - została nią Katrina Chalifoux . Stworzenie nietypowego stroju ślubnego zajęło jej aż 2 tygodnie. Zwycięska suknia z papieru toaletowego idealnie podkreśla kobiece kształty panny młodej. Ozdobiona jest wypukłym wzorem kwiatowym.

Drugie miejsce w konkursie zajęła Terri Glover z Teksasu. Trzecie - Ann Lee z Honolulu na Hawajach. Najpiękniejszą suknię ślubną z papieru toaletowego wybierano w Nowym Jorku już po raz czwarty.

Turyści nie wychodzili z podziwu, jak można stworzyć takie cuda z tak nietrwałego materiału ( wideo ) . Nas najbardziej ciekawi natomiast, jak długo taka suknia jest w stanie wytrzymać. Chyba nie całą noc szalonej weselnej zabawy?

Przeczytaj też o modzie na czarny papier toaletowy...

...oraz zobacz relację ze ślubu w toalecie. W sukni z papieru toaletowego oczywiście.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: