UFO zaatakowało policyjny helikopter - mamy nagranie!

W piątek brytyjska policja potwierdziła informacje o spotkaniu policyjnego helikoptera z ''niezidentyfikowanym obiektem latającym''. Wkrótce po tym w internecie pojawiło się tajemnicze nagranie UFO, które miała ujrzeć załoga helikoptera. Zgłaszają się też nowi świadkowie.  

Wszystko wskazuje na to, że albo kosmici odwiedzili na początku czerwca Wielką Brytanię, albo coś niedobrego dzieje się w brytyjskich służbach mundurowych. Najpierw rewelacje gazety ''The Sun'' o UFO potwierdziła częściowo policja. Teraz wyszło na jaw, że tajemnicze obiekty lecące nad wyspą zaobserwowało tej samej nocy więcej osób. ''The Sun'' donosi, że kapral Mark Proctor widział razem z dwoma innymi żołnierzami aż 13 dziwnych obiektów na niebie w okolicy jednostki wojskowej w hrabstwie Shropshire w zachodniej Anglii. Udało mu się nagrać lecące UFO na telefonie komórkowym. O bliskim spotkaniu z kosmitami oczywiście poinformował swoich przełożonych. Sprawą natychmiast zajęli się eksperci z ministerstwa obrony . Żołnierze zauważyli lecące spodki zaledwie 2 godziny przed spotkaniem policyjnego helikoptera z niezidentyfikowanym obiektem w okolicach Cardiff, oddalonym o 128 km. Przypadek? Nagranie wykonane przez kaprala Proctera znajduje się na stronie ''The Sun'' . Natomiast poniżej możesz zobaczyć zdjęcia obiektu, który ''zaatakował'' policyjny helikopter.

UFO atakuje helikopter!

Zobacz też zdjęcie naszej czytelniczki: UFO nad Warszawą.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: