Ślub w kosmosie? Zarezerwuj termin!

Japońska firma, która zajmuje się organizacją ślubów, od wtorku rezerwuje terminy dla par gotowych na naprawdę duży skok w przyszłość. Młodzi mają sobie powiedzieć ''Tak''... w kosmosie.  

Każda para będzie musiała zapłacić zaledwie 2,3 mln dolarów za organizację ceremonii, która odbędzie się na pokładzie niewielkiego statku kosmicznego na wysokości 100 km nad Ziemią. Sam lot ma trwać ok. godziny. Wymiana obrączek nastąpi w czasie kilku minut, kiedy pasażerowie ślubnego pojazdu kosmicznego będą znajdować się w stanie nieważkości .

Wadą takiego ślubu jest niewielka ilość uczestników ceremonii. Na pokładzie pojazdu oprócz państwa młodych mieści się zaledwie trzech pasażerów . Także sama ceremonia musi być ograniczona do minimum. W kosmosie młodzi jedynie wymienią się obrączkami, powiedzą ''Tak'' i... będą oglądać niesamowite widoki. Zazdrościmy!

Japońska firma First Advantage proponuje kosmiczne śluby we współpracy z amerykańską firmą Rocketplane, która specjalizuje się w prywatnymi lotami w kosmos. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Japonii, Chin, a także krajów Zatoki Perskiej. Jesteśmy ciekawi, czy znajdzie się dużo chętnych na kosmiczne śluby.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: