Atak polską kiełbasą - ofiara lekko poturbowana

Mieszkaniec Deland na Florydzie został oskarżony o pobicie z użyciem... prawie 1,5 kg polskiej kiełbasy. Nawet zwykła krakowska lub żywiecka w nieodpowiednich rękach może okazać się niebezpiecznym narzędziem.  

Gregory Allen Praeger właśnie szykował sobie kolację i rozmawiał przez telefon, gdy w jego kuchni pojawiła się policja. Matka 46-latka poskarżyła się wezwanym funkcjonariuszom na mężczyznę, który okazał się wyrodnym synem i podniósł rękę, a właściwie paczkę z polską kiełbasą, na kobietę.

Po wypiciu pewnej ilości alkoholu Praeger pokłócił się wieczorem z matką. Pod wpływem emocji i spożytego trunku chwycił pierwszą rzecz, która leżała pod ręką i cisnął nią w kobietę. Kiełbasiany pocisk zadrasnął lekko głowę Amerykanki. Na szczęście pomoc lekarska nie była potrzebna.

Praeger do wszystkiego się przyznał i został zwolniony za kaucją 500 dolarów . Za karę nie powinien więcej rozkoszować się smakiem krakowskiej, żywieckiej, ani nawet zwyczajnej . Mamy nadzieję, że polska kiełbasa już nigdy nie zostanie użyta w tak niecnym celu.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: