13-latek ukradł radiowóz i wybrał się na patrol

Policja w Dillon, niewielkim mieście w stanie Karolina Południowa ma twardy orzech do zgryzienia. W jaki sposób 13-letniemu chłopcu udało się dwa razy ukraść radiowóz i patrolować ulice, pozostaje zagadką.  

W niedzielę zdumieni mieszkańcy miasteczka powiadomili policję o chłopcu, który patroluje ulice , kierując policyjnym wozem. Dopiero po zatrzymaniu nastolatka okazało się, że nie jest to jego pierwszy wybryk.

Tydzień wcześniej 13-latek również ''wypożyczył'' sobie radiowóz. Funkcjonariusze jednak nie zatrzymali wtedy młodocianego przestępcy, ponieważ... nie zauważyli zniknięcia wozu!

Według policji, Patricia Gillespie , czyli matka chłopca, widziała, jak syn podjeżdża pod dom kradzionym wozem. Ale w żaden sposób nie zareagowała na przestępczą działalność chłopca. Odpowie teraz za współudział.

Kobieta została zatrzymana, jednak już wyszła z aresztu po wpłaceniu 5000 dolarów kaucji. Jej syn od środy znajduje się pod kuratelą sądu dla nieletnich. Nastolatek został oskarżony o kradzież i włamanie . Nieznane są powody, dla których 13-latek postanowił zabawić się w policjantów i złodziei.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: