Mężczyzna w ciąży urodził dziewczynkę

''Mężczyzna w ciąży'', czyli Thomas Beatie w niedzielę urodził swoje pierwsze dziecko - ujawniły amerykańskie media. Mama-tata i córeczka czują się dobrze.  

Thomas i mała panna Beatie przebywają w szpitalu w Bend w stanie Oregon. Poród odbył się siłami natury - dowiedział się serwis ABC News ze źródła w szpitalu St. Charles Medical Center w Bend. Jednak według innych doniesień, Thomas przeszedł cesarskie cięcie - informuje BBC.

34-letni Thomas Beatie przyszedł na świat jako kobieta. Później przeszedł operację zmiany płci i zachowując część żeńskich organów, stał się mężczyzną. Od kilku lat Thomas jest żonaty. Ponieważ jego żona Nancy nie może mieć dzieci, mężczyzna zdecydował się na sztuczne zapłodnienie .

Wiadomość o ''mężczyźnie w ciąży'' w kwietniu obiegła światowe media. Thomas wystąpił nawet w popularnym talk-show Oprah Winfrey. Zdradził wtedy, że od dawna marzył o posiadaniu dziecka . Teraz to marzenie się spełniło.

Zobacz też mężczyznę w ciąży w programie Oprah Winfrey.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: