Ludzie bez twarzy na ulicach Londynu

Kim oni są? Kim są ludzie bez twarzy, którzy nagle pojawiają się w tłumie na dużych imprezach w Londynie? Kosmici? A może gwiazdy, które mają dość wszechobecnych paparazzi? Zagadka nie daje spokoju Brytyjczykom.  

Pozbawieni twarzy, bez emocji - wyglądają jak przybysze z innej planety . Kobieta i mężczyzna, zawsze w parze. Tajemnicze postacie pojawiają się bez zapowiedzi w najmniej spodziewanym momencie i miejscu. Zawsze tam, gdzie są ludzie z pierwszych stron gazet. Byli widziani na balu u Eltona Johna , otwarciu wyprzedaży letniej u Harrodsa, na kortach Wimbledonu.

Zamiast twarzy mają ściśle przylegającą do głowy powłokę, co upodabnia ich do kosmitów. Według ''Daily Mail'' nie są to jednak przybysze z kosmosu. Mikroskopijne otwory w miejscu oczu umożliwiają ludziom, ukrywającym swoją tożsamość, obserwację świata.

Istnieje wiele teorii , czemu zagadkowe postacie nie chcą ujawnić swoich twarzy. Być może jest to artystyczne wydarzenie, a pod maskami chowają się twórcy performance'u. Najczęściej mówi się jednak, że mamy do czynienia z element kampanii reklamowej nieznanego jeszcze produktu lub horroru.

Istnieje również hipoteza, że maski skrywają znane z mediów osoby. Niezidentyfikowane gwiazdy postanowiły zrobić kawał wścibskim fotoreporterów i ukryć swoje twarze. Ale są to tylko przypuszczenia. Czy uda się kiedyś rozwikłać zagadkę?

Nam mężczyzna wydaje się bardzo podobny do pewnego rabusia z Tajlandii. Czyżby najgorszy portret pamięciowy był jednak prawdziwy? Sprawdź!

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: