Śmieszne żarciki ojca Rydzyka

Tadeusz Rydzyk na gościnnych występach w USA zasypał słuchaczy śmiesznymi żarcikami na temat swojej osoby. A zatem: Alleluja i do przodu! Informacja pochodzi z nieocenionego blogu glosrydzyka.blox.pl  

Szef Radia Maryja w czasie ostatniej wizyty w Stanach Zjednoczonych odsłonił przed zebranymi Polonusami swoje nowe oblicze. Od tej strony jeszcze nie znaliście jeszcze ojca dyrektora. W czasie niedzielnej mszy w Doylestown o. Tadeusz Rydzyk wygłosił kilka skeczy, które wywołały prawdziwy aplauz w kościele.

Słuchacze bez trudu dali się przekonać, że rydzyki są dobre. Ale, jak to z grzybami bywa, trzeba uważać. Bo można się pomylić. Myślisz, że to rydzyk, a to sromotnik . I co wtedy? Nawet Radio Maryja i TV Trwam razem wzięte nie pomogą na sromotnika.

Posłuchaj żarcików ojca Rydzyka TUTAJ . Polecamy!

Zobacz też:

Co ma wspólnego Radio Maryja i mrówkojad?

Dlaczego nasza ulubiona stacja ma awarię, a ''perwersyjne kanały'' działają?! Rozmowa wkurzonego widza TV Trwam i konsultanta TP SA.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: