Królewska bielizna na sprzedaż

Takie okazje nie zdarzają się często: Jak podało BBC, jeden z brytyjskich domów aukcyjnych wszedł w posiadanie bielizny, która należała do samej królowej. Teraz każdy może sprawić sobie monarsze majtki, wystarczy mieć co najmniej 500 funtów w portfelu.   

Brytyjczycy wyjątkowo wysoko cenią sobie monarchię i rodzinę królewską. Pomimo upływu lat, wciąż zachowuje się ceremoniał oraz tradycyjne obyczaje. Jak dwór królowej zareaguje na próbę sprzedaży pałacowej bielizny? Mamy okazję się przekonać.

Dom aukcyjny Hanson's Auctioneers będzie 30 lipca przeprowadzać wyjątkową aukcję. Kupić będzie można majtki, które nosiła Wiktoria, królowa brytyjska. Królewska bielizna jest ręcznie robiona z najlepszej jakości wełny, pochodzi z lat 90-tych XIX wieku i ma naszyte inicjały monarchy. Autentyczność majtek potwierdzili specjaliści.

Noszone przez królową Wiktorię majtki były naprawdę potężne. Ich obwód wynosi prawie 130 cm . Dociekliwi już ustalili, że królowa zaczęła mocno tyć, gdy zbliżała się do 70-tki.

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ NA DESER.PL!

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: