Pyszna kanapka: pomidor, ser, szynka... nóż?

Historie o niechcianych rzeczach w jedzeniu to głównie włosy i tego typu przykre incydenty. Ten Amerykanin miał pecha - w jego kanapce przypadkowo znalazł się potężny nóż. Szczęśliwie, nikomu nic się nie stało. Sprawa wylądowała w sądzie, odszkodowanie może wynieść milion dolarów.   

Nowojorczyk John Agnesini złożył doniesienie na bar, który zaserwował mu niecodziennie ostrą potrawę. W wielkiej kanapce oprócz zwykłych składników znalazł się... 18 centymetrowy nóż kuchenny .

- Nie wiem, co by się stało, gdybym go nie zobaczył - opowiada John. Dodaje, że dzwonił do Subway, aby poinformować ich o wpadce , nigdy jednak nie otrzymał nawet przeprosin. Zdecydował się więc na poważniejsze potraktowanie sprawy.

Przed sądem będzie teraz domagać się miliona dolarów odszkodowania .

- W naszej firmie bardzo poważnie traktujemy sprawy związane z bezpieczeństwem jedzenia . Skarga jest nam znana, badamy teraz ją pod kątem prawnym - powiedział przedstawiciel Subway.

Ciekawe, czy nóż miał taki niesamowity stojak?

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ NA DESER.PL!

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: