Rekord? 16-latka obrabowała 7 banków

Francuska policja zatrzymała nastolatkę, której młody wiek absolutnie nie przeszkodził w błyskotliwej karierze rabusia. Dziewczyna, razem ze wspólnikami, od początku lipca aż 7 razy napadała na banki. Policja podejrzewa, że to ona odegrała kluczową rolę w czasie napadów.  

16-lastka została aresztowana w środę w czasie ucieczki po napadzie na oddział banku HSBC na przedmieściach Maisons-Alfort, na południowy-wschód od Paryża.

Policjanci prowadzący śledztwo uważają, że wszystkie napady wyglądały podobnie. Dziewczyna z bronią w ręku zastraszała pracowników banku, a w tym czasie 2 lub 3 innych członków bandy, z maskami na twarzach kradło pieniądze . Z tysiącami zrabowanych euro złodzieje szybko uciekali z miejsca przestępstwa.

Policja nic nie wie o przeszłości kryminalnej 16-latki. Również nikt z członków jej rodziny nigdy nie był bohaterem kroniki kryminalnej. Nie wiemy, czy nastolatka pobiła rekord i jest najmłodszym uczestnikiem napadu na bank.

Rabusie w stringach: napadli na sklep w maskach z... damskiej bielizny

Najdziwniejszy napad: Złodziej nie mógł otworzyć sejfu, więc zostawił swój numer telefonu

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: