Śmieszne: Pies uzależniony od... jazdy na desce?

Koniec ze spacerami - ten pies o wiele bardziej woli jazdę na deskorolce! Nową pasją mały psiak zaraził się od syna swojego właściciela.   

Pewna

chińska

rodzina może pochwalić się bardzo oryginalnym psem. Nazywa się De Bao , nie jest tresowany, a jednak potrafi coś wyjątkowego . Co to takiego? Jazda na deskorolce !

Jak zaczęła się psia przygoda z deską? Pewnego razu De Bao poszedł za synem swojego właściciela, gdy 11-latek wybrał się pojeździć z kolegami. Psu tak bardzo się spodobało, że wskoczył na deskę kiedy tylko chłopiec usiadł chwilę odpocząć.

- Mój syn jest wielkim pasjonatem deskorolki. Nasz piesek zobaczył go na niej i od razu wpadł w prawdziwą obsesję - mówi pan Huang, opiekun De Bao.

Aby uniknąć kłótni, pies dostał własną deskę , na której może ćwiczyć do woli. Opanował już podstawy jazdy - prędkości napiera zarówno przednimi, jak i tylnymi łapami. Potrafi skręcać i hamować. Jego umiejętności są tak wysokie, że bez problemu dotrzymuje kroku ludziom. Można go zobaczyć codziennie ćwiczącego na głównym placu miasta Guangzhou.

Co De Bao najbardziej się podoba w jeździe? Prędkość i wiatr ! Jak mówi syn pana Huanga: - Da Bao najczęściej bardzo się rozpędza, staje na desce i cieszy się szybkością.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Genialny pies jeździ na deskorolce i nartach wodnych! WIDEO

Ten pies zabrał się za jazdę na rowerze

TUTAJ przeczytaj więcej super historii o zwierzętach!

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: