Znalazła Jezusa w paczce Cheetosów

- Myślę, że znalazłam Jezusa w czpisach. Wiem, że to brzmi dziwnie - twierdzi Kelly Ramey. Sezon ogórkowy w pełni, ale amerykańskie media trochę przesadzają. Wiadomość o Jezusie podała znana telewizja Fox News.  

Za Fox News wiadomość o tajemniczych czipsach podały portale internetowe. Sprawą zainteresowała się również telewizja ABC, a na temat Cheetosa wypowiedział się... pastor . Takie rzeczy tylko w Ameryce:

Kelly, mieszkanka High Ridge w stanie Montana, wspomina w Fox News, że paczkę z TYM Cheetosem kupiła w "zwykłym sklepie spożywczym". - W środku torebki wyczułam coś niesamowitego - mówi kobieta. Wyjęła to coś i..., tak to był on, Jezus!

- Spojrzałam na niego i od razu pomyślałam: "O rany! To wygląda jak Jezus. Wow!" - opowiada Ramey. - Pomyślałam, że to super! - dodaje jej córka Kelly. Ale nie wszyscy rozpoznają Jezusa w czipsie. - Na początku też pomyślałam, że to Chrystus, ale potem spojrzałam jeszcze raz i okazało się, że to coś ma końską głowę - twierdzi przyjaciółka szczęśliwej znalazczyni.

Sama Kelly jest daleka od sceptycyzmu. - "Cheesus" jest dla nas bardzo cenny, trzymamy go w sejfie - mówi.

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: