Miauczące modelki na pokazie mody w Nowym Jorku

Od kostiumu Elvisa po satynową suknię wyszywaną cekinami - koty w takich strojach dumnie prężyły się i prezentowały swoje wdzięki w słynny hotel Algonquin w Nowym Jorku.   

Czwartkowa impreza została zorganizowana, aby zasilić fundusze towarzystwa zajmującego się opieką nad zwierzętami, a także (a może przede wszystkim) aby uczcić 13. urodziny kotki Matyldy , stałej mieszkanki hotelu Algonquin.

Doroczne świętowanie urodzin kota stało się już tradycją hotelu. Jej początki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Pokaz mody odbył się w sali, gdzie w latach 20. zbierała się amerykańska śmietanka literacka z pisarką Dorothy Parker na czele.

W imprezie uczestniczyli modele i modelki z Kociego Klubu Westchester . Stroje zaprojektowała i dostarczyła firma zajmująca się strojami dla zwierząt Meow Wear . O takich sukniach może pomarzyć każda kocia elegantka!

ZOBACZ TEŻ:

Psia moda opanowała ulice Londynu

Kocie modelki nie miałyby szans w... Agencji Naprawdę Brzydkich Modeli

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: