Najprzystojniejszy poseł wybrany!

Deserowy przegląd prasy. Kto ma tyle wdzięku i czaru? Na czyj widok posłankom miękną nogi, a oczy zachodzą mgłą? Dzięki sondażowi, który przeprowadził ''Wprost'' już wiemy! Najprzystojniejszym posłem VI kadencji został... Cezary Grabarczyk z PO!

Minister infrastruktury urodą zdeklasował nawet premiera. Donald Tusk zajął dopiero drugie miejsce, ex aequo z posłem PiS Pawłem Poncyliuszem. Na trzecim znalazł się kolejny reprezentant PO, Jarosław Wałęsa.

91 posłanek odpowiedziało na pytanie ''Wprost'' o tego jedynego, najbardziej eleganckiego i najpiękniejszego posła. Aż 14 spośród nich swój głos oddało na ministra infrastruktury. Co ciekawe, o wyborze Cezarego Grabarczyka nie decydowały sympatie polityczne koleżanek - jego urok osobisty zrobił wrażenie na posłankach z wszystkich klubów.

- Może w końcu media przestaną się tak bardzo interesować moim tytułem miss i skupią się na nowym ministrze - skomentowała dla ''Wprost'' Joanna Mucha z PO, uznawana za najpiękniejszą posłankę.

Oto wyniki plebiscytu:

1. Cezary Grabarczyk - 14 głosów 2. Donald Tusk - 8 Paweł Poncyliusz - 8 3. Jarosław Wałęsa - 6

Zobacz najprzystojniejszego posła!

Czy panie posłanki mają rację? Też uważasz, że Cezary Grabarczyk jest najprzystojniejszy? A może masz innego kandydata? Oddaj głos w naszym sondażu i wybierz najprzystojniejszego posła!

Więcej o: