Wpisał złe liczby i wygrał 3 miliony dolarów!

Co za szczęśliwa pomyłka! Amerykanin od lat skreślał na loterii te same liczby. Ostatnim razem pomylił się w jednym polu i... wygrał 3 miliony dolarów! Prawdziwy szczęściarz...    

Amerykanin Bobby Guffey od 1989 roku grał na lokalnej

loterii

w mieście Roanoke. Za każdym razem wpisywał te same liczby - kombinację, którą ułożył na podstawie dat urodzin jego dzieci. Przez prawie 20 lat ten zestaw cyfr nie przyniósł mu szczęścia - raz tylko udało się wygrać 5 tys. Okazało się, że Bobby potrzebował drobnej

wpadki

, aby zostać milionerem!

Jak to się stało? Bobby ma bardzo słaby wzrok . Gdy wypełniał ostatni kupon, pomylił się. Zamiast zwyczajowego zakończenia, liczby 48, przypadkowo wpisał 46 . O pomyłce zorientował się po wyjściu z kolektury. Postanowił wrócić i wypełnić drugi kupon, tym razem z tradycyjnymi liczbami. Na szczęście, zapalony gracz zatrzymał oba losy . Gdy okazało się, że jego pomyłka dała mu wygraną , Bobby nie mógł uwierzyć w swoje szczęście.

- Żona powiedziała mi, że mój kiepski wzrok w końcu się opłacił - powiedział Bobby przy odbiorze nagrody.

Co się stanie z pieniędzmi ? Amerykanin już niedługo wylatuje na wymarzone wakacje na Hawajach . Reszta fortuny utworzy fundusz, który ma zabezpieczać przyszłość dzieci i wnuków Bobby'ego.

- Boże Narodzenie będzie o wiele milsze w tym roku - skomentował niezwykłą historię szczęśliwy zwycięzca.

CZYTAJ TEŻ:

Postawił 50 pensów, został MILIONEREM!

Dostał 2 miliony dolarów... PRZYPADKOWO! Co z nimi zrobił?

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: