Wpadka: Dostała grzywnę za... zniszczony samochód!

Oto przykład nadgorliwości urzędników: Brytyjka zaparkowała poprawnie samochód i zostawiła go na parkingu. Auto zostało uderzone przez nieuważnego kierowcę. Policjant zobaczył samochód stojący z przodem w krzakach i wlepił mandat!  

Za co w

Wielkiej Brytanii

przysługuje 50 funtów mandatu ? Za samochód zniszczony przez innego kierowcę, który na dodatek uciekł z miejsca wypadku! Joanne Billington dostała grzywnę po tym, jak jej dobrze zaparkowany samochód został przypadkiem uderzony przez nieostrożnego kierowcę . Siła uderzenia nie wyrządziła dużych szkód, była jednak wystarczająca, aby samochód został wybity z oznaczonego miejsca do parkowania.

- Jest oczywiste, że ktoś uderzył w mój samochód, pomimo tego dostałam mandat . To niewiarygodne, że funkcjonariusz miał odwagę wlepić mi karę - powiedziała zdenerwowana brytyjka

Pomimo tego, że cały przód samochodu był zagrzebany w zaroślach , policjant odpowiedzialny za nietypowy mandat nie chce przyznać się do wpadki . Twierdzi, że według niego Joanne właśnie tak zaparkowała .

Trudno tak naprawdę określić za co Joanne dostała grzywnę . Na pewno nie za złe parkowanie - jej samochód stał na parkingu dokładnie tak, jak powinien. Może więc kara została wymierzona za to, że Joanne nie stała przy samochodzie i nie pilnowała go przed nieostrożnymi kierowcami?

CZYTAJ DESER:

Wpadka Kaczyńskiego: Prezes PiS złapany na fotoradarze

Wenecki gondolier dostał mandat za... białe buty!

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: