Świetne: Wojskowy obóz dla... chrapiących!

Ponad 200 osób zgłosiło się do wyjazdu na wojskowy obóz treningowy, który ma za zadanie pomóc im poradzić sobie z nagminnym chrapaniem. Jak armia walczy z tą przypadłością?   

Bazująca w 

Wielkiej Brytanii

organizacja "Help Stop Snoring" wpadła na nietypowy pomysł jak walczyć ze straszliwą plagą chrapania. W porozumieniu z brytyjską

armią

zorganizowała specjalny wyjazd, na którym 6 specjalnie wyselekcjonowanych osób będzie starać się zwalczyć chrapanie. O możliwość uczestniczenia w programie ubiegało się aż 200 osób !

Obóz nie jest lekką wakacyjną przygodą. Obowiązują na nim surowe zasady . Regulamin wyjazdu zabrania uczestnikom picia alkoholu i palenia papierosów - powszechnie wiadomo, że te używki sprzyjają chrapaniu. Dodatkowo, specjalna dieta ma pomóc w walce o spokojny sen . Uczestnicy wyjazdu z ochotą pozwolili nałożyć sobie wojskowy rygor .

- Naszym celem jest zapewnienie pomocy chrapiącym i ich rodzinom. Wyjazd z pewnością nie będzie lekki, ale jest tego wart - powiedział rzecznik prasowy organizatorów.

Na miejscu ma przebywać wojskowy oficer , którego zadaniem będzie pilnowanie dyscypliny i przestrzegania surowego regulaminu obozu. Szczególną uwagę ma poświęcić na sprawdzanie, czy obozowicze nie próbują przemycić zakazanych papierosów lub alkoholu.

- Nie ma jednej ogólnej przyczyny dla której ludzie chrapią. Zajmujemy się każdym przypadkiem indywidualnie - dodał rzecznik "Help Stop Snoring".

Organizatorzy już poinformowali, że jeśli pierwszy obóz okaże się sukcesem, na pewno odbędą się następne.

MAMY DLA CIEBIE WIĘCEJ:

Napadli na sklep, ukradli poduszki i... zasnęli w trakcie ucieczki!

Świetny sposób na dyskretne przysypianie w pracy - ZOBACZ

WPADKA: Złodziej zasnął w trakcie włamania...

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: