Wpadka: Zgubili tysiąc dolarów na plaży, znalazła je mała dziewczynka

To mogły być najgorsze wakacje! Amerykańskie małżeństwo wybrało się na wakacje. Nieszczęśliwie, w trakcie pobytu na plaży zgubili torbę, w której mieli pieniądze, dokumenty i kartę kredytową. Jednak nic straconego - wszystko znalazła mała dziewczynka bawiąca się w wodzie.   

Amerykańskie miasteczko Ocean City , malowniczo położone nad brzegiem Atlantyku, przyciąga wielu turystów. Czasami jednak wymarzone wakacje nad wodą mogą być zepsute przez zgubienie czegoś wartościowego. To małżeństwo miało wyjątkowego pecha - zgubili wszystkie pieniądze, dwie karty kredytowe i prawo jazdy.

Jak? Michael i Elaine Chosky postanowili wszystkie te cenne i potrzebne rzeczy nosić ze sobą w jednej wielkiej torbie. Pewnego dnia cała wybrali się na plażę , aby popływać. Michael Chosky włożył pieniądze, prawo jazdy i karty kredytowe do kieszeni w stroju kąpielowym . To nie był dobry pomysł - po wyjściu z wody okazało się, że zgubił wszystko !

To mogłoby skończyć się bardzo źle. Na szczęście tak nie było, dzięki małej dziewczynce, która dzień później pływała w wodzie na plaży na drugim końcu miasta . Dziewczynka wyłowiła z wody portfel z dokumentami i pieniędzmi i zaniosła go swojej mamie. Ta dzięki danym na prawie jazdy zlokalizowała właścicieli cennej zguby.

Jeszcze tylko jedna kwestia - po co nosić tyle potrzebnych rzeczy przy sobie i w dodatku pływać z nimi? Michael Chosky ma sensowne uzasadnienie dla noszenia wszystkich wartościowych rzeczy w jednej torbie przy sobie. Otóż, w hotelu w którym się zatrzymał nie było sejfu . Postanowił więc nosić wszystko ze sobą.

NIE PRZEGAP TEGO:

Zgubione pieniądze powodują korki na autostradzie w USA!

Kolejna WPADKA Amerykanów: Umowę o tarczy podpisywał prezydent... Tusk?

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: