Nie do wiary! Malutki pies przestraszył 3 niedźwiedzie

To się nazywa odwaga! Waży siedem kilogramów i jest malutki - to jednak nie przeszkodziło mu w odstraszeniu 3 groźnych bestii. Niedźwiedzie dostały się na ogród jego właścicieli, postanowił więc działać. Ten pies jest naprawdę nieustraszony.  

W

amerykańskim

stanie New Jersey wciąż trzeba uważać na niedźwiedzie. Zwierzęta mogą być wyjątkowo niebezpieczne. Czasem żeby się zabezpieczyć przed nimi wystarczy... mały (ale dzielny) piesek ! Okazuje się, że małe

zwierze

może być wyjątkowo waleczne. Pies imieniem Pawlee uratował dom swoich właścicieli od ataku wyjątkowo niebezpiecznych niedźwiedzi . Jak? Po prostu je... obszczekał !

- Wypuściliśmy go rano, a on nagle zaczął szczekać - powiedział Fran Osiason, właścicielka dzielnego psa.

Pawlee narobił tyle hałasu , że zaintrygowało to Jacoba, 9-letniego syna Fran. Chłopiec wyszedł przed dom zobaczyć co się dzieje. Kiedy tylko zobaczył niedźwiedzie uciekające przed psem pobiegł do domu powiedzieć rodzicom co się dzieje w ich ogródku.

Ku zaskoczeniu Fran i jej męża, oba młode misie ze strachu weszły na najbliższe drzewa aby uchronić się przed odważnym spanielem. Po dłuższej chwili młode niedźwiedzie zeskoczyły na drugą stronę płotu i uciekły.

Okazuje się, że w New Jersey nie tylko psy świetnie bronią przed niedźwiedziami. W 2006 roku w pościg za jednym rzucił się... kot !

ZOBACZ KONIECZNIE:

Śliczne białe lwy w niemieckim ZOO - Czy one bałyby się niedźwiedzia? GALERIA

NIESAMOWITE! Wilk i koza zakochali się w sobie

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: