Pierwsza plaża dla psów... na Cyprze

Nareszcie ktoś pomyślał o psach, którym marzy się wypoczynek nad morzem! Pierwsza na Cyprze plaża dla psów powstała w popularnej wakacyjnej miejscowości Agia Napa - podała we wtorek agencja Reuters.  

Kurort, słynący przede wszystkim z nocnego życia, chce przyciągnąć właścicieli czworonogów, które - jak narzekają ich właściciele - nie mają nigdzie indziej możliwości ochłody. Burmistrz Agia Napy, Antonis Tsokkos przyznaje, że od otwarcia plaży jest zasypywany gratulacjami za pomysł.

Spacery z psami po plaży od dawna wywoływały na Cyprze kontrowersje. Niestety, Antonis Tsokkos przyznał, że plaża dla psów jest tylko tymczasowym rozwiązaniem. Jej teren został już wybrany na przystań jachtową . Mamy nadzieję, że ten problem zostanie jednak rozwiązany i psy już zawsze będą mogły cieszyć się spacerami po plaży w Agia Napie.

CZYTAJ TEŻ:

Plaża bez piasku? Na Jamajce ktoś dokonał BARDZO zuchwałej i dziwnej kradzieży.

Na plaży można znaleźć czasem interesujące rzeczy. Na przykład 1 tys. dolarów...

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: